recenze

Aquarium Ocean

Aquarium Ocean

Kdopak by nechtěl mít v akváriu celý oceán? Nyní se možná váš sen stane skutečností. Vstupte do kouzelného světa modrých hloubek, kde se skrývá nejedno tajemství a zázrak života. Nechte se unést vlnami exotických dálek, jež odplaví veškeré starosti a trápení. Nalaďte se na vlny líbezného klavíru, který prostupuje celým průběhem budování nejkrásnějšího akvária pod sluncem.


Jestli milujete rybičky a další vodní stvoření, jistě si Aquarium Ocean získá vaše srdce. Při prvním přihlášení váš pohled spočine na nádherně zařízeném akváriu, kde se s úsměvem na tváři skotačí hejna ryb.

Ovšem nenechte se mýlit, toto akvárium nepatří vám. Jedná se pouze o jakési lákadlo, abychom si alespoň trochu představili, jak může naše dílo zanedlouho vypadat.

Pusťme se tedy do díla, čeká nás opravdu hodně práce.

Nejprve si koupíme pár rybiček a naučíme se o ně správně starat. Jak je krmit a čistit jejich životní prostor zanesený nevzhlednými řasami.

Abychom se při zařizování mini oceánu nenudili, plníme v průběhu hry řadu úkolů, jež nám přinášejí řadu užitečných zkušeností, které následně proměníme v postup do vyššího levelu.

Jakmile překročíme pomyslnou hranici mezi starým a novým kolem, otevírají se nám další možnosti, jak už v podobě koupi nových živočichů, tak rostlin a další dekorace.

Informaci o jednotlivých přírůstcích akvária získáváme jediným kliknutím na příslušného tvorečka. Zde vyčteme, za jak dlouho dostane hlad a jestli již dnes prošel pořádným tréninkem.

Trénink obnáší spoustu legrace, kdy se jednotlivé rybičky snaží ulovit zlaté mince přímo ze dna širého oceánu.

Aby jejich úkol nebyl tak jednoduchý, cestu jim zkříží hejno hladových žraloků, kteří nebudou nic namítat proti malé jednohubce před obědem. Žádný strach, honba za zlaťáčky vyžaduje trochu obratnosti, kterou jistě brzy získáme opakovaným cvičením.

Nezapomeňme, že rybičky mezi sebou živě komunikují a každou nelibost dávají pořádně najevo. Proto o ně pečujme s láskou a porozuměním. Jistě nás pak čeká velká pochvala.

Hratelnost je výborná, jednotlivé položky nalezneme velmi snadno, jelikož jsou po malebném prostředí opravdu přehledně uspořádány. Kdybychom si i přesto nevěděli s něčím rady, můžeme se bez váhání obrátit na nápovědu, kde jistě nalezneme hledanou odpověď.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =


galerie

Aquarium Ocean Aquarium Ocean Aquarium Ocean Aquarium Ocean

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce