recenze

Animal Island

Animal Island

Kdybyste vlastnili zoologickou zahradu, copak byste si pořídili za výběhy a jaká zvířata byste sem umístili? Jistě si vyberete z široké nabídky, kterou vám hříčka skýtá. Vystavějte si svou ZOO a vydělávejte nemalé peníze, abyste mohli rozšířit počet výběhů, svěřenců a zábavných atrakcí.


Aby se vám hrálo lépe, dá vám hříčka do začátku asi tisíc pět set a jeden výběh, do něhož si můžete koupit zvířátka. Protože jste teprve první level, na výběr příliš nemáte. Pravděpodobně si budete muset pořídit lvy. Při koupi sledujte pozorně, jaké pohlaví si vybíráte, nejlepší je totiž do výběhu umístit samičku a samečka pro pozdější rozmnožení.Zpočátku jde hra velmi rychle, a tak se vám začnou odemykat nové možnosti. Záleží jenom na vás, které výběhy se vám líbí a co v nich chcete chovat. Pamatujte, že základní ostrov má omezené místo a další pevninu je potřeba si přikoupit za nemalou finanční částku. Jakmile vám tedy dojdou peníze na výběhy, ale pořád jich máte dost na ostatní věci, zařizujte zábavní atrakce, jakou jsou stánky, lavičky atd.Dekorace nesmějí chybět v žádné ZOO. Můžete si koupit masožravé květiny, běžné květy nebo stromy. A těch je nepřeberné množství. Při umisťování uvidíte červený nebo zelený čtvereček. Červený vám bude naznačovat, že sem postavit daný předmět nemůžete, zelený pravý opak.O své svěřence se musíte starat, a tak jim kupujte jídlo, kdykoliv si řeknou. Poznáte to podle bubliny nad jejich hlavami. Zvířátka budou spokojená a budou působit harmonicky. V průběhu hry se rozhlížejte kolem výběhů. Zákazníci se mnohdy neumějí chovat, a tak uvidíte odpadky, jež musíte uklidit. Ale abych nebyla nespravedlivá, zákazníci vám vydělávají peníze, proto je dobré mít jich v ZOO co nejvíce. Toho docílíte jednak výstavbou areálů, jednak plněním zákaznických přání. Ta se objeví nad jejich hlavami jako bublina.Hříčka má velmi pěknou grafiku a je dobře ozvučená. Na větší vymoženosti si však budete muset počkat do vyšších levelů, ale aspoň se budete mít na co těšit.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

JYupWMLW

JYupWMLW | 08.04.24 v 04:40

1

Pavlína | 26.04.15 v 00:26

tuto hru jsem hravala na odreagovaní ,hudba,malba ,prostě vypnout z běžneho uspěchaneho dne ve městě,mrzí mě ,že super věci se zde ruší a nahrazují je střílečky pro děti.


galerie

Animal Island Animal Island Animal Island Animal Island