recenze

Typing Maniac

Typing Maniac

Kdo aspoň jednou v životě zasedl za psací stroj, dá mi jistě zapravdu, že se sem nehodí ani dlouhé ani nalakované nehty. Dokonce slabé prsty jsou zde přítěží. Vy budete mít situaci opravdu velmi zjednodušenou, neboť máte klávesnici u počítače a váš úhoz zdaleka nemusí být tak silný jako u stroje.


Naše sekretářka přepisuje dokonce i knihy, a tak si umíte představit, jak rychlé a hbité musejí její prsty být, aby udržely krok s diktujícím ředitelem, jenž vás rozhodně nebude šetřit. Abyste to však neměli tak složité, slovíčka budou napsaná padat shůry a vy je musíte napsat na klávesnici, dokud nepadnou na stolní desku nebo na psací stroj. To může být potíž obzvláště v dalších levelech.


První level je jednoduchý, slova jsou nejvýše čtyřhlásková a padají poměrně pomalu. Proto vklidu pište a nenechte se znervóznit jejich počtem. Totiž hříčka se vás snaží vyděsit a podpořit vás tak v psaní textu rychleji tím, že na vás začne po chvíli chrlit skutečnou sprchu slovíček. Ale je to pouze klam, jelikož stačí napsání jen několika k tomu, aby byl level kompletní. Proto neznervózněte.


Když jste se již dostali dále, máte dokonce k dispozici bonusy ve formě knih. Říkáte si – kniha není bonus, ale další práce navíc, jenomže tohle jsou knihy kouzelné. Můžete získat například knihu ohně nebo ledovou knihu, jež vám obě mohou pomoci při vaše počínání.


Další levely jsou již skutečně obtížné a vše je umocněno tím, že slovíčka jsou anglicky, na což my Češi nemusíme být vůbec zvyklí a může nám činit problémy nalézt na klávesnici zrovna takovýto shluk slov. Rozhodně se však jedná o velmi pěkný trénink psaní na počítači. Škola hrou, jak by řekl Komenský.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

Typing Maniac Typing Maniac Typing Maniac Typing Maniac Typing Maniac

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce