recenze

Pet Runaway

Pet Runaway

Zvířátka utíkají za cirkusem a cestou se musí popasovat s řadou levelů, ve kterých jde především o odklikávání barevných čtverečků. Herních úkolů ale bude mnohem více.
Odklikávání kostiček vždycky přitahovalo nejen casual hráče a tento titul není výjimkou. V každé úrovni máte před sebou řadu barevných kostiček. Ty z hrací plochy mohou mizet alespoň po třech, ale čím větší skupinku vytvoříte, tím více bodů získáte. Aby to nebyla taková relaxační záležitost, máte v každém levelu nějaký ten úkol, který musíte splnit. Ať už se snažíte zlikvidovat dostatečné množství objektů, zachránit zvířátka nebo nahrát určitý počet bodů, vždy musíte hrát s rozmyslem a strategií.
Do hry se postupně přidávají další překážky, které vám na jedné straně mohou pomoci, na té druhé notně zkomplikují situaci. Bomby sice zničí okolní objekty, ale také se stane, že vám uvázne jeden sloupec příliš vysoko. A o to také jde - musíte si hlídat výšku všech sloupců a rovnoměrně snižovat. Je-li totiž některý až příliš vysoko, přijdete o zvířátko a mnohdy i o celou úroveň. Současně ale budete mít k dispozici i několik power-upů, které postupně odemykáte hraním nebo naplněním příslušného ukazatele.
Sociální aspekt naplňují vaši přátelé, s jejichž pomocí odemknete další oblasti. Jsou tedy nezbytní pro postup dál.
Hra možná na pohled působí roztomile, ale je to slušná výzva pro všechny milovníky tohoto odklikávacího stylu.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =

carlos11111

carlos11111 | 20.09.23 v 20:18

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR v jakékoli měně na světě prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi dal přítel mi údaje o této společnosti, kterou jsem kontaktoval prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

NS1NO

NS1NO | 31.05.22 v 10:22

text příspěvku

Drticka

Drticka | 04.04.20 v 20:20

dobrá hra

1Laugher

1Laugher | 14.01.18 v 18:23

Zajímavá a velmi poutavě vykreslená

assaly

assaly | 20.10.16 v 10:35

tyhle mě baví

Goldenpig

Goldenpig | 31.01.16 v 23:15

když se něco znásobuje je to fajn a rychlé skore :)

Laugher

Laugher | 01.09.15 v 23:24

Cirkus


galerie

Pet Runaway Pet Runaway Pet Runaway Pet Runaway Pet Runaway Pet Runaway