recenze

Our jewels

Our jewels

Koho by nebavilo hrát si s drahými kameny. Vždyť spoustu z nás přitahuje jejich lesk a třpyt. Ovšem proto, abyste si hráli s několikakarátovými brilianty ještě nemusíte páchat trestný čin. Zahrajte si s těmihle. Jsou krásné, třpytí se a hlavně – nejsou doopravdy.

A když nejsou doopravdy, za hraní s nimi nepůjdete do vězení a nikdo vás ani morálně neodsoudí. Podívejte se na hrací plochu, kde jsou kameny vybroušeny do nejrůznějších tvarů. Liší se i barvou, a tak má každá barva i svou vlastní formu. Všimněte si také, že leží na deskách stříbrných a zlatých. Ty jsou rovněž důležité pro průběh hry. V pravé části obrazovky uvidíte dynamit a kladívko.


Dynamit vám nabízí pomoc spojenou s ničivou detonací. V každém případě je potřeba kameny a desky rozbít. Jak? Přesmyčkou. Je zapotřebí vytvořit nejméně trojici stejných kamenů. Ty se roztříští a s nimi i již zmiňované desky. Zničte je všechny. Jedině tak se posunete o úroveň výš.


Kladívko je nesmírně užitečná pomůcka a jistě vám nemusím ani psát, k čemu je určeno. Jakmile se celé vybarví, vezměte jej a místo, kde se vám nedaří vytvořit trojici, rozbijte násilím. Získáte tak čas a hlavně se zbavíte zdroje potíží. Hříčka vám bude tolerovat, pokud se na ploše vyskytne uskupení, kdy není žádný tah možný. Sama vám poskytne nápravu, takže se nebojte, že by hra skončila už zde.


Kdybyste potřebovali vědět, kolik času ještě máte, pohleďte na zelený pruh, jenž se neustále krátí. Je umístěn v dolní části obrazovky a nemůžete ho přehlédnout, i kdybyste chtěli. Hra je v těchto otázkách nesmlouvavá.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =

Janička1

Janička1 | 07.01.15 v 09:30

umím barvy


galerie

Our jewels Our jewels Our jewels