recenze

Mind Games

Mind Games

Přesmyčky jsou v počítačových hrách v poslední době stále oblíbenějším tématem. Proto vám přináším další z téhle rodiny, jež se vyskytuje na Facebooku. Zapojte své mozkové závity a sbírejte body. Dejte si soutěž s přáteli o to, kdo nasbírá nejvíce kamenů.


Na hrací ploše se vyskytuje několik druhů kamenů. Nejenom, že se liší barvou, ale i tvarem. Vaším úkolem je posbírat stanovený počet kamenů, jenž uvidíte v pravé části obrazovky. Sbírat je budete jediným možným způsobem, a sice že přehodíte dva sousedící kameny tak, abyste dostali aspoň trojici stejného druhu. Není na tom nic těžkého a mnohdy vás překvapí, že se vám podaří i pětice, za což je speciální bonus.

A nyní k pětici. Když se vám podaří takovýto kousek, prostřední kámen nezmizí, zato začne podivně světélkovat. To znamená, že je bonusový a vy byste se měli pokusit sestavit s ním nějakou trojici. Jestliže to uděláte, zmizí nejenom trojice, ale také značný počet kamenů kolem ní, což vám ve vašem úsilí velmi pomůže.

Hříčka je dobře ozvučená, grafika je však na průměrné úrovni. Autoři sice vytvořili menší bonusy, častokrát spouštíte řetězové reakce, kdy se trojice tvoří v podstatě samy atd., ale rozhodně je třeba dodat, že na Facebooku naleznete spoustu takovýchto her a tahle se mezi ně docela slušně zařadí a nebude ničím vyčnívat. hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Mind Games Mind Games Mind Games