recenze

Jelly Glutton

Jelly Glutton

Malá slizka cestuje po roztodivných světech a vy ji musíte nakrmit tak, že budete vytvářet stejnorodé trojice nebo více. Stará dobrá match-3 klasika je tu pro všechny fanoušky tohoto žánru.
Kdo má rád match-3 styl? V podstatě se nic nezměnilo. A proč také měnit něco, co je zaběhnuté, funguje a je stále zábavné? Hrací plocha je poseta objekty a vy pro vítězství a postup do dalšího kola musíte přesmykováním okolních objektů vytvářet minimálně trojice. Následuje její zmizení a malinký posun ke splnění úkolu.
Pokud jde o úkoly, tak se dočkáte jak hry na čas a na body, tak také budete ničit desky, což je ještě doplněno omezeným počtem tahů. Postupně si odemknete i pár boostů, které si lze pořídit za nasbírané finance po každém kole. Nutnost to nicméně není.
Tak to máme klasický princip, klasické úkoly i notně provařené power-upy, když se vám podaří vytvořit složitější celek než je trojička (dynamit, bomba a blesk). Takže jakous takous inovací je sladké prostředí, ve kterém se ocitáte, a nenažraná obludka, se kterou přes všechny úrovně procházíte a snažíte se nasytit její žaludek. Inu, proč ne? Tento herní styl svoje příznivce stále má v hojném počtu, což dokazuje i milion hráčů měsíčně na Facebooku u tohoto titulu. Tedy žádná revoluce, ale prověřený standard.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

Petosko

Petosko | 30.05.15 v 23:38

Rád ji hraji,ale některé kola musím dělat na více krát :D

Petosko

Petosko | 30.05.15 v 23:38

tuhle znám také :)

jurcatko

jurcatko | 05.03.15 v 12:49

tak se povedlo a 162.level a zase budu čekat

jurcatko

jurcatko | 21.02.15 v 16:02

musím si vytočit v denních odměnách hodně peněz na koupení bomb


galerie

Jelly Glutton Jelly Glutton Jelly Glutton Jelly Glutton Jelly Glutton Jelly Glutton Jelly Glutton
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 748 her

nejnovější komentáře

Hra pro závisláky
Dnes! v 17:26

Na mě moc tmavé
Dnes! v 17:25

Humorná hra
Dnes! v 17:24

Hezké video
Dnes! v 16:20

Zajímavá hra
Dnes! v 16:19

Mohla by být dobrá
Dnes! v 16:17

Sponzoři ligy

inzerce