recenze

Farm Epic

Farm Epic

Match-3 hra z prostředí farmy. Vytvářejte trojice z různé zeleniny, získávejte specifické power-upy a odemykejte nová zvířátka. Titul pro všechny příznivce tohoto žánru.
Vaše jízda právě začíná. Na hrací ploše máte různé druhy zeleniny a vaším úkolem je s omezeným počtem tahů vytvářet alespoň trojice téhož druhu. Pro splnění levelu máte vždy zadané určité požadavky – jednak získat minimální počet bodů a jednak odstranit z hrací plochy příslušný počet dané zeleniny. Tím se rozehrává nutnost přemýšlet nad tahy a nikoli si jen tak bezstarostně „přesmykovat“.

A máme tu další věc. Jak postupujete hrou, odemykáte nové možnosti zeleniny, respektive zvířátek. Jestliže vytvoříte alespoň trojici a dvakrát po sobě z téhož druhu, získáte specifický bonus. Každé zvíře spadá pod jinou zeleninu a tím pádem získáte jiný bonus. Bonusy lze i dokupovat za získané peníze.
Překážky nejsou jenom ve formě požadavků, ale také přímo na hrací ploše. Syslové, trny znemožňující pohyb apod. vám komplikují základní manipulaci, což je sice klasika, ale chybět rozhodně nesmí.

Sociální aspekt titulu je zajištěn přáteli, kteří vám mohou posílat povolení a herní životy. Srdíčka se doplňují asi po 25 minutách, takže se občas nějaká ta pomoc hodí. Na druhou stranu jsou první levely tak snadné (seznamovací), že je rychle prosvištíte. Situace bude složitější u zhruba 20. úrovně. Hardcore pařani se ovšem musí dostat ještě dále. Match-3 klasika, které nic nechybí a která při občasném hraní delší dobu neomrzí.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =

Laugher

Laugher | 14.06.15 v 00:39

Tyhle jsou taky šupa.

phanka

phanka | 18.04.15 v 07:37

byla to super hra

jurcatko

jurcatko | 16.02.15 v 22:35

tahle hra už nikdy nepůjde?

jurcatko

jurcatko | 10.02.15 v 18:00

škoda,že už nejde,měla jsem ji ráda

jurcatko

jurcatko | 08.10.14 v 10:16

Já mám ten samý problém.Hrála jsem ji na FB,ale jen do konce září,pak to přeskakuje na jinou.

djara | 07.10.14 v 15:32

Nejde mi spustit hra Farm Epic, stále mě to směruje na jinou hru, kde je chyba?


galerie

Farm Epic Farm Epic Farm Epic Farm Epic Farm Epic Farm Epic Farm Epic

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce