recenze

Diamond Dash

Diamond Dash

Odklikávací rychlík, ve kterém budete soupeřit především proti vašim přátelům v odstraňování barevných kostiček. Svižná, neuvěřitelně rychlá a návyková záležitost, především pro nás soutěživé typy. Tentokrát to nebude žádná relaxačka, ale zběsilý boj o každou vteřinu a bodík.


Hrací plocha je plná barevných kostiček a překvapivě jsou některé spojeny ve vícečetných celcích. Co stačí udělat? Ano, jednoduše je odkliknout a jsou fuč.Na první pohled jsem hru odhadoval na pohodovou relaxačku s nekonečným mizením stejnobarevných objektů. Mizení ano, relaxačka ne. Máte přesně jednu minutu na to, abyste klikali jako šílenci, sbírali body a byli i best of best mezi vašimi přáteli.Jednoduchý princip, kdy tedy musíte klikat na nejméně tři kostičky stejné barvy vedle sebe, je doplněn o několik specialitek a hra dostává nový, notně soutěživý, rozměr. A chcete-li být první (pokud nechcete, hra má pro vás sotva poloviční zábavnost), připravte svůj zrak, prsty a nervy na závod s časem.První věcí je ohnivá obrazovka. Pořádný bodový boost aktivujete, pokud v rychlém sledu a bez chyb odklikáte za sebou několik kostičkových skupinek. Obrazovka se rozhoří a následující skupinky budou pěkně vybuchovat.Další věcí je, až po dosažení určitého levelu, možnost získávat, respektive aktivovat, diamanty. Opět platí, že musíte rychle a přesně klikat, o čemž je nakonec celá hra.I když je počet her v řadě omezen životy – srdíčky – doplňují se celkem rychle, takže za necelou hodinku máte opět plnou zásobu a na nějaké možnosti mikroplateb za další srdíčka si ani nevzpomenete. Navíc vám kamarádi mohou další životy poslat.Návyková hra pro soutěživé jedince, která prověří vaši rychlost, orientaci a pevnou ruku.A poznámka na závěr. Jakožto hráč titulu Bejeweled Blitz   na Facebooku je Diamond Dash nesrovnatelně rychlejší a při návratu k „BB“ vám bude připadat neskutečně pomalý a pohodový. Hráči, kterých Facebook vykazuje přes 10 milionů měsíčně, by mi jistě dali zapravdu :n).hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

JOZEFÍNA | 16.12.16 v 22:50

MÁM LEVEL 999, JDE TO OBNOVIT OD 1? DÍK ZA ODPOVĚĎ.

Tomáš | 16.12.11 v 14:40

Hra je to suprácká, hraji ji už dost dlouho, hraji přes facebook, ale asi před dvěma dny mne to najednou do hry nepustilo, přesto, že jsem přihlášený na "fejsu". Neví někdo čím by to mohlo být? Díky za odpověď.

Michaela Dvořáková | 27.11.11 v 15:10

to je super hra


galerie

Diamond Dash Diamond Dash Diamond Dash Diamond Dash Diamond Dash

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce