recenze

Busta Fruit

Busta Fruit

Že se s jídlem nehází, to už nám říkali rodičové a mnohdy i učitelé. Ovšem pro opice to neplatí, a tak mohou tahle chytrá zvířátka vesele skotačit a při tom sem tam odhodit hroznové víno, jahody a hrušky. Dokáží se trefit do skupiny stejného druhu?


Ano, řeč je o opicích. To budou nyní vaši spojenci. Jedna čeká dole a z prkna vpravo bere kusy ovoce jedno za druhým a metá jím nahoru, kde se nachází spousta skupinek a sem tam také i další kamarádka. Cílem je odstranit vše, aby zbyla jenom prázdná plocha. Ale to není všechno, jako tomu bývá u jiného zpracování. Zde máte ještě stanoveno, kolik opic musíte takříkajíc sestřelit.Abyste tomu rozuměli. Mezi ovocem pospává občas i nějaký ten exemplář lidoopa. Vlevo dole máte napsáno, kolik jich budete muset najít a dostat dolů. Pokud se vám to podaří, v pravé části obrazovky je jiná opice, která bude šplhat nahoru podle toho, jak budete úspěšní na vaší trnité cestě džunglí. Jakmile se dostane až nahoru, level bude u konce.


Výbornou pomůckou jsou zde ukazatelé, které vám v každém levelu ukáží, kam přesně doletí to dané ovoce, jež se chystáte vrhnout. Samozřejmě musíte vytvořit skupinku tří stejných kusů, aby ovoce spadlo k zemi. A nesmí se stát, že by hradba dospěla až na zem. To by byl konec. Bonusů se zde příliš nedočkáte. Musíte se proto spolehnout jen sami na sebe. S pružností ovoce to také není žádná sláva, takže se do zapadlejších koutů raději ani nesnažte střílet.


Hříčka má na rozdíl od jiných tohoto typu velmi pěknou grafiku, je nápaditá už jen tím, že kromě ovoce se zde nachází opice, které musíte nejprve probudit a poté sestřelit. Nebojte se však, že by se zvířátkům ubližovalo. Jakmile bude opice padat, roztáhne se padák z banánové slupky a ona šťastně dopadne. Můžete se tedy těšit na dobře zorganizovanou zábavu, kterou můžete v případě potřeby spustit znova a znova.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

Busta Fruit Busta Fruit Busta Fruit Busta Fruit Busta Fruit

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce