recenze

Buggle

Buggle

Pomozte méďovi v honbě za medem. Střílejte bubliny a šplhejte po stromě úl za úlem. V cestě vám stojí nejen bublinová hradba, ale také roj včel a další hmyzí zástupci.
Klasická „bubble“ zábava s hromadou barevných koulí a kanónem. Tentokrát ze života jednoho mlsného medvěda a včel. Hlavní hrdina v hnědém kožichu má zálusk na kapku medu, a tak postupuje po stromě k jednotlivým úlům a snaží se zničit všechny včely a získat určené skóre.
Principielně je všechno zabaleno do pěkné barevné bublinovky, takže tu máte k dispozici dělo a omezený počet střel, s nimiž musíte vytvářet minimálně trojice stejné barvy. Tyto objekty pak zmizí a vy jste blíže k cíli. Cílem je jednak dosáhnout bodů a získat alespoň jednu hvězdu, jednak zničit všechny nepřátelské včely. Včel je v každém kole několik a dojde i na královny, které rovněž musíte zničit. Postupem času dále dojde i na mravence, roháče a vůbec hmyz, který vám vaši práci o něco více komplikuje. Přidejte si k tomu omezený počet střel a je tu fajnová hra na přesné míření a sem tam i zapřemýšlení ve stylu co je teď výhodnější trefit a odstranit. K dispozici je i pár volných slotů na bonusy. Kromě nedostatku životů, které se nicméně pravidelně doplňují i s pomocí vašich přátel, vás nic moc nebrzdí. Pár přátel se ale do pozdější fáze hry rozhodně bude hodit.

Bubble Shooter tematika je už notně obehraná záležitost, ale přiznejme si, že pořád nesmírně zábavná a chytlavá. Tento titul nepřináší nic nového, ovšem staví na ověřených principech, které pořád fungují, jen v jiné grafice a prostředí.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

Laugher

Laugher | 01.04.16 v 22:54

Bubble Shooter tematika je už notně obehraná záležitost

jurcatko

jurcatko | 22.02.15 v 22:13

jsem v 82.kole

Buggle | 16.04.13 v 12:21

Hrála jsem tuto hru na fcb a po restartu Mozilly Firefoxu mi nejde náhle otevřít. Naběhne výstražný trojúhelník a v technických informacích se objeví: Při spojení s buggle.cookapps.com nastala chyba, protože je používán neplatný bezpečnostní certifikát. Certifikát není důvěryhodný, protože není dostupný řetěz vydavatelů. (Kód chyby: sec_error_unknown_issuer) Přitom na stejném pc pod jiným přihlášením tato hra funguje normálně-můžete mi poradit? pintjana@seznam.cz


galerie

Buggle Buggle Buggle Buggle Buggle

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce