recenze

Bubble Splash

Bubble Splash

Rozmázněte skupinky barevných bublin, plňte questy, získávejte hvězdy a odemkněte tajemství, které jednotlivé sochy skrývají. Logický rychlík na Facebooku.
Na hrací ploše máte bublinky různých barev a pomocí myši je musíte co nejrychleji odklikávat. Současně však musíte sledovat několik aspektů. V každé úrovni máte jeden zvířecí totem. Ten určuje barvu, kterou můžete odklikávat. Jiné barvy se vám rozplesknou a vy nemůžete chvilku hrát. Navíc vám správná barva naplňuje ukazatel pro speciální režim. A proč tedy sledovat barvy, sbírat body a hrát co nejrychleji? Při každém herním pokusu máte k dispozici 3 mise. Za jejich splnění obdržíte hvězdu a při nasbírání dostatečného počtu hvězd odemknete nový totem a tím také nový klíč, výherní tombolu a další herní obsah.
Počet her je omezen životy, které se sice spotřebovávají s každým pokusem, ale doplňují se extrémně rychle. Spíš mi vadí, že při honbě za hvězdami si musíte počkat, než se úkoly znovu aktivují. Ve hře nechybí tabulka, kde se můžete předhánět s přáteli v co nejlepším skóre. Celkový výsledek ovlivňují také aktivní totemy. Slušná gameska s dostatečným motivačním systémem.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

Petosko

Petosko | 31.05.19 v 22:53

dá se

1Laugher

1Laugher | 14.01.18 v 18:21

Grafika je jednoduchá, ale dobře provedená

Blaster27

Blaster27 | 17.07.16 v 21:31

hodně na logiku:)

Laugher

Laugher | 01.09.15 v 23:24

Logický rychlík

Laugher

Laugher | 22.07.15 v 14:14

Vzrušující animace a hudba


galerie

Bubble Splash Bubble Splash Bubble Splash Bubble Splash Bubble Splash