recenze

Bubble Safari

Bubble Safari

Že casual „bublinovky“ táhnou, zjistili i v gigantovi Zynga, a tak přinášejí na Facebook svého vlastního „bubble shootera“. Ten přináší onu potřebnou klasiku a současně spoustu vychytáveček, abyste hře totálně propadli.
Pod názvem Bubble Safari se neskrývá nic jiného než střílečka bublin do trojic a jejich ničení ve velkém množství levelů. Celkový systém hry je de facto totožný například s peckou Bubble Witch Saga. Každý by měl povinně vyzkoušet!

Příběh se točí kolem opičáka, kterému unesli jeho milovanou, a tak se ji vydává dostat zpět. Procházíte světem s úrovněmi, odemykáte nové oblasti a tím i nové prvky ve hře.

Samotná náplň je ve stylu provařeného střílení bublin do trojic z děla, které musíte přesně mířit. Používat lze odrazy od stěny, vytvářet komba na zvyšování bodů a budete překonávat nespočet pastí a překážek.
V první řadě máte omezený počet bublin, takže přesně mířit a přemýšlet o následující střele je nutné. Dále narazíte i na včelí úly, pasti a rostliny. Každá z těchto překážek vám komplikuje hru (včely nekontrolovatelně vystřelí tři koule, trefením pasti okamžitě končíte, rostliny vystřelují nové koule do cesty…). Na zábavu je toho dost a to zdaleka nekončíme. Za vaše počínání a procházení levelů (nahrání potřebného počtu bodů a zničení bublin až úplně nahoře) získáváte peníze na nákup upgradů a odemykáte nové vychytávky. Tyto věci například dočasně deaktivují určitou překážku a vzniká tak nový diskurs pro vaši herní strategii. Ono pokořit některé levely docela dlouho potrvá, což nakonec zjistíte sami. Systém energie je 3 dílky na jednu hru v počtu patnácti a každý interval se doplní právě tři kusy. Zní to jako nic moc, ale překvapivě to stačí. Jelikož vám přátelé mohou zaslat energii a za splněnou úroveň dostanete energii na další, nějak jsem nepociťoval frustraci v této oblasti.
Určitě si sežeňte několik spoluhráčů, neboť bez jejich pomoci neodemknete další pasáže hry. Výhodou je, že můžete stále používat ty samé lidi, takže v praxi stačí jen tři aktivní hráči, kteří poctivě klikají (pro jistotu jich mám šest a jde to rychle). Také vám mohou zaslat (a vy jim na oplátku) speciální koule, které vám opravdu pomohou v těžkých chvílích. Poslední věcí je „kolo štěstí“, které vám může vytočit a přinést další brutálně ničící kouli. Správné načasování těchto všech bonusů vám dokáže vyhrát nejednu hru, takže doporučuji šetřit a správně užívat.

Bez debat je to hra s velkým potenciálnem a enormní porcí zábavy. Pro hráče „bubble-3 her“ je to povinnost a nutnost!


hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

kokosmen265

kokosmen265 | 10.01.15 v 10:09

joo joo dobrý

niki | 11.11.13 v 18:21

jsem v 605 kole a nechce to jet dál neví někdo kolik to má kol

zuzana | 29.05.13 v 12:49

ja toh hraju taky ale už od včera me nejde spustit porat jse mi ukazuje že stranka nelze otevřit

Kacirek_Donald | 03.11.12 v 13:18

ano, je zdarma, životy se doplňují samovolně

P | 02.11.12 v 21:25

Je ta hra zdarma? Vím, že si tam můžu kupovat mince a životy ale obecně aniž bych si něco koupil je zdarma-?

Orwell | 30.09.12 v 13:47

Kolik to má kol???


galerie

Bubble Safari Bubble Safari Bubble Safari Bubble Safari Bubble Safari Bubble Safari

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce