recenze

Bubble Safari Ocean

Bubble Safari Ocean

Vítejte ve vodním světě, kde si jeden krab hraje s barevnými bublinami. Připravte se, další pecka pro milovníky „bublinovek“ a variací na Bubble Shootera je tu.
Další praskání bublin? Přesně tak. Tentokrát se o to snaží jeden krabák a vy v jeho krunýři budete muset přesně mířit, střílet a osvobodit všechny ostatní krabíky.

Všichni ti malí krabi jsou lapeni ve velkém množství levelů, které si postupně jeden za druhým odemykáte. Podstata hry je pak klasická střílečka bublin, kdy z děla vystřelujete bubliny různé barvy a snažíte se trefit stejně barevnou skupinu. K cíli však tentokrát nevede zničení všech bublin, ale osvobození všech uvězněných krabů. K tomu vám postačí jakákoli barva a likvidace barevné bariéry vám má pomoci se k nim prokousat.
Nechybí ani slušná zásobárna power-upů. Přímo ve hře můžete získat speciální ničivé bubliny za vytvoření velkého a ničivého comba několika tahy. Další bonusy odemykáte při průchodu hrou a aplikujete za získané peníze.
Body potřebné pro postup získáte chytáním různě velkých diamantů, což je také malé zpestření oproti klasice. Energie ubývá pouze při nedokončení úrovně a doplňuje se poměrně pomalu. Protože zásobárna bublin je v děle omezena, nastupuje i určitý aspekt přemýšlení kdy a kam mířit. Není výjimkou, že kolo dokončíte až na poslední možnou chvíli. Najděte si pár přátel, abyste se dostali do dalších oblastí.

Pro příznivce tohoto žánru nutnost, pro ostatní to může být dobrá návykovka s ověřeným a oblíbeným herním konceptem.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

hypnotyzer

hypnotyzer | 08.02.15 v 10:27

velmi hezká hra zvláště pro malé děti


galerie

Bubble Safari Ocean Bubble Safari Ocean Bubble Safari Ocean Bubble Safari Ocean Bubble Safari Ocean