recenze

Bubble Monsters

Bubble Monsters

Seznamte se s bublinkovými příšerkami, střílejte bubliny, ničte velké objekty z nich složené a překonejte velkou nálož nejrůznějších levelů. Klasika, která (ještě) neomrzí.
Náplň hry je poměrně notoricky známá – máte před sebou hradbu bublin různých barev a pod ní dělo nabité omezeným počtem bublinových střel. Ty míříte a pálíte tak, abyste vytvořili alespoň trojici téže barvy a postupně odstranili celou bariéru.
Časem bude situace těžší, jelikož se objevují nová monstra, která například mění barvu okolních koulí nebo přidávají nové. Vy ale také můžete použít nějakou tu specialitku. Jak totiž postupujete dále, odemykáte všelijaké power-upy. Na jejich nákup je tu složka crafting, ve které si bonusy pro hraní vytvoříte. To vás motivuje k co nejlepšímu výkonu v každé úrovni.
Spousta levelů a postupné odemykání vychytávek je dobrou motivací pro delší hraní. Stereotypnost oddalují také různé herní módy, které se střídají. Kromě klasického „prostřílej si cestu až ke konci“ je tu také hraní na čas, kdy musíte v limitu nahrát minimální počet daných bodů. Nechybí speciální fury mód a celkově mají fanoušci tohoto casual stylu před sebou dobrý titul.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

NS1NO

NS1NO | 31.05.22 v 10:59

text příspěvku

Laugher

Laugher | 12.07.16 v 21:41

Bublinky

hajzlos

hajzlos | 12.07.15 v 23:11

takových her je a tahle mě moc nezaujala


galerie

Bubble Monsters Bubble Monsters Bubble Monsters Bubble Monsters Bubble Monsters

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce