recenze

Bubble Island

Bubble Island

Představte si, že jste malý mýval, který se vydal na dobrodružnou cestu plnou nejrůznějších koulí a kuliček. Protože s nimi umí mistrně zacházet, dokáže se dostat dál a dál ve svém putování, překoná nástrahy a ještě k tomu posbírá spoustu bodíků, s nimiž se může chlubit kamarádům.


Nejprve začínáte na malém ostrůvku, kde jste čirou náhodou přistáli. Hra s kuličkami je zde velmi jednoduchá a nečekají vás tu žádné větší nástrahy. Mýval vám bude podávat do děla koule a vaším úkolem je vystřelit je do skupinky stejné barvy. Pokud dosáhnete tři stejných, koule odpadnou a výhodou je, že s celou skupinou odpadne i to, co je na ni bezprostředně přilepeno, takže pokud se chcete nutně zbavit nějakého většího shluku, snažte se střílet co možná do nejvyšších pater.Každá část na mapě, kterou projdete, je rozdělena do několika levelů. Tudíž i náš malý ostrov má hned několik částí. Počítají se vám body nejenom za jednotlivý podlevel, ale také za celek. Přitom se samozřejmě měří i čas, za nějž jste to stihli celé vyřešit. Hříčka vám pokaždé nabídne, zda chcete své výsledky publikovat a nebo ne.Jakmile dokončíte level, další část hříčky se vám odemkne a vy postupujete dále. V dalších kolech už je to poněkud obtížnější, neboť laťka, na níž jsou ty nejvrchnější koule připevněny, klesá. Ne neustále, ale pouze po nějakém zvláště nevydařeném tahu nebo při uplynutí daného časového limitu.Nudit vás nebude ani prostředí, které se s každým novým levelem mění. Stejně jako případná barva koulí. Každá barva má navíc i svůj motiv, takže se zde oči skutečně budou mít nač koukat. Přitom vás hříčka neomrzí, neboť budete chtít neustále vědět, jak to dopadne a kam až se náš malý mývalí hrdina dostane.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Janička1

Janička1 | 07.01.15 v 09:29

líbí

nada | 09.07.10 v 10:08

Ahojky všichni,jsem v 10 části a za žádnou cenu se neůžu dostat přes 3! Už jsem to zkoušela všelijak a nic,třetí den stojím,poradíte někdo jak nad tím vyzrát? Díky moc.


galerie

Bubble Island Bubble Island Bubble Island Bubble Island Bubble Island

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce