recenze

Bake Shop Drop

Bake Shop Drop

Sladkosti, koláčky, dortíky, po Bake Shop Drop si budete muset vždy vyčistit zuby. Jinak se vám samou zábavou zkazí.
Jo, jo, vypadá to docela infantilně, ale takový je už svět sladkých věciček. Spojte ho s match-3 zábavou a Facebook světem a vyjde vám z toho překvapivě dobrá hra, sice ne až tak originální, ale Bake Shop Drop se přeci jenom v něčem odlišuje.

Nejdříve si ale řekneme, o co jde. Na hracím poli máte čtyři druhy sladkého, sice jenom čtyři, ale ono to bohatě stačí. K nim přihazujete další kousky podle toho, co dostanete do ruky. Vždy potřebujete mít u sebe aspoň tři stejné druhy, aby zmizely, vy dostali body a odkryly se vám další kousky. Pěkné je, že se mohou dotýkat okraji, ale i napříč rohy. Po několika dohození kousků se přidá nová řada a tak to jde, dokud nepřesáhnete horní hranice. Dostanete body, možná předeženete přátele a jde se na další kolo. Klasické, nic nového, ale stále zábavné.

Na Bake Shop Drop se mi rozhodně líbí jedna věc. Není zde vůbec draho, ceny dávají smysl a hra umí odměnit i přímo v přiřazovacím zápolení. Platidlo jsou zde zlaté lístky, během hry se dají utratit za tři různé bonusy, jako odstranění svislého sloupce, celé spodní řady apod. Přirozeně se nevyplácí tyto možnosti spamovat, ale v rozhodující fázi váš výběr neznamená bankrot a vy máte možnost pěkných bodů navíc. Zlaté lístky se dají získat každý nový den v kole štěstí, přímo ve hře při vytvoření parádních komb nebo nalezením dárku, prostě šancí je mnoho.

Už jsem psal něco o životech, že? Každá hra vás stojí jedno srdce a bohužel se každý život doplňuje velmi dlouho, minimálně půlhodiny. Pokud jste hraví a aktivní, dojdou vám za pár minut a budete muset čekat a čekat. V posledním updatu přibyla hezká možnost, kdy při konci hry máte šanci pokračovat nebo třeba neztratit život. Autoři se opravdu snaží.

Mezi záplavou různorodých match-3 šíleností na Facebooku jenom potěší, když člověk narazí na rozumnou, zábavnou a fajn hru.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Blaster27

Blaster27 | 19.07.16 v 21:18

ujde no :)

Laugher

Laugher | 16.07.16 v 23:43

Klasická

Laugher

Laugher | 14.07.16 v 17:58

Sladké je bezva


galerie

Bake Shop Drop Bake Shop Drop Bake Shop Drop Bake Shop Drop

naše databáze obsahuje: 26 946 her

Sponzoři ligy

inzerce