recenze

Sports News Center
Proč relativně? Informační „zahuštěnost“ je jedna věc, ale hledaný atlet nebo mančaft nejprve v nabídce musí být. Nicméně popořádku.
Princip aplikace je velice snadný. Po spuštění do připraveného panelu napíšete jméno hledaného sportovce nebo týmu a po přidání tématu mezi sledované se vám zobrazí články, které si můžete v celku přečíst na internetu.
Už v tomto krátkém popisu jsou obsaženy nedostatky této šikovné aplikace.
V první řadě hledaný hokejista, fotbalista, tenistka nebo tým nemusí být v nabídce (při zadávání názvu se vám generují dostupný obsah) a s tím zkrátka nic neuděláte. A že chybí velká sportovní jména (Jaromír Jágr). On je vůbec problém s českým prostředím. Ne že by se někdo neobjevil (Tomáš Berdych, Radek Štěpánek, Jaroslav Špaček…), ale zprávy z českých luhů a hájů aplikace rozhodně suplovat nemůže.
Druhá výtka se týká informační stránky. Když už příslušného sportovce máte, vyvstává otázka, jak moc se nalezený článek bude týkat samotného sportovce (v mém konkrétním případě to je Arnaud Clement), když je článek podle nadpisu věnován Andre Agassimu. Ano, program vám vyhledá i články, kde se vámi oblíbený hráč jen zmiňuje. Na druhou stranu, tento problém se vyskytoval hlavně u tenisu a například ve fotbalu byly odkazy relevantní k tématu. Stačí tedy číst titulky zpráv.
Přesto si myslím, že se jedná o poměrně slušný zdroj informací ze sportovního prostředí. Odkazy se aktualizují, vidíte zdroj, odkud je převzat a můžete si ho samozřejmě přečíst v celku na internetových stránkách. Takže když už naleznete a přidáte do oblíbených, můžete mít dění ve svém oblíbeném sportu velmi jednoduše pod dohledem. Navíc se nejžhavější zprávy ukazují na vaší zdi.
hrát na facebooku
- zase něco jiného než hra
- množství informací
- otázka relevance některých odkazů vzhledem k vašemu tématu
- rozhodně nenajdete všechny a všechno
- vydáno:15.08.2011
- autor: Sport 77 Media
- jazyk:en
- požadavky:
- platforma:Nezáleží
- status:Freeware
- zahráno:6655
- multiplayer:Po internetu
- velikost:0MB