recenze

Guess the Emoji - Movies

Guess the Emoji - Movies

Otestujte vaše znalosti filmů a také abstraktní myšlení a představivost. Sequel titulu Guess The Emoji se tentokrát věnuje výhradně filmům. Nuže, s chutí do toho a potrapte mozkové závity.
Herní prostředí se v žádném případě nemění. Před sebou máte obrázek a pod ním nabídku písmenek, ze kterých se název skládá. Obrázek má sloužit jako vodítko k odhalení správného názvu. I tentokrát můžete pro zadání názvu užívat klávesnici a díky tomu postupovat rychleji.
Hlavní překážkou je však samotné jméno snímku. Název je třeba vymyslet, nebo složit ze všech dílčích ikon, které se vztahují buď přímo k pojmenování, nebo k výraznému dějovému aspektu. Filmy jsou samozřejmě z různých období a žánrů.
Za každou správně uhodnutou hádanku získáte minci. Tyto mince pak můžete investovat do herních nápověd, jako je umístění písmenka, odstranění neužitečných písmen nebo rovnou vyluštění celé hádanky. Tyto nápověd jsou však tak brutálně drahé, že se je snad nevyplatí vůbec využívat. To už je lepší požádat o pomoc vaše přátele nebo mrknout na Youtube :n).
Při hře jako takové musíte zapojit mozek a využívat abstraktní myšlení, pokud chcete identifikovat ikony a najít správné řešení. Pěkná zábava, u které se budete mlátit do hlavy, že jste na onen film nepřišli sami. Samozřejmě je nutná znalost angličtiny.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 1 =

1Laugher

1Laugher | 14.01.18 v 18:28

Série rebusových hádanek

Laugher

Laugher | 01.09.15 v 23:28

Znalosti filmů

Laugher

Laugher | 22.07.15 v 14:11

Dokážete porazit vaše přátelé?

hajzlos

hajzlos | 10.07.15 v 21:07

docela namáhavá hra :)


galerie

Guess the Emoji - Movies Guess the Emoji - Movies Guess the Emoji - Movies Guess the Emoji - Movies

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

dobrá hra
Dnes! v 20:20

dobrá hra
Dnes! v 20:17

tak asi ne
Dnes! v 20:16

nic pro mě
Dnes! v 20:14

bublinky to je moje
Dnes! v 20:13

hezké barvy
Dnes! v 20:13

Sponzoři ligy

inzerce