recenze

Shadow Fight

Shadow Fight

Bojová hra na Facebooku. To je titul Shadow Fight, ve kterém budete bojovat nejen proti vašim přátelům, získávat zkušenosti, peníze, pásy a učit se nové bojové techniky, které musíte proměnit ve vítězství. To jediné se počítá.


Co si neuhrajete sami, to zkrátka nemáte. A tak nepodceňujte žádný souboj, žádný pohyb, abyste nesplakali nad výdělkem, a to doslova.Stáváte se bojovníkem ninja (nebo něco na ten způsob) a snažíte se probojovat cestu přes turnaje až k vrcholu. To je ovšem jen nepatrný ždibek toho, co vám hra nabízí.Těžištěm všeho jsou souboje, ve kterých ovládáte vaši postavu přímo, tedy ne žádné klikání a klídek, ale přímo akční mlátička. Sic je základní spektrům úderů zjednodušeno na kop a úder (X a C), v kombinaci se šipkami vzniká slušná dávka pohybů. Ty navíc lze postupem času obohatit o další. Za vítězství získáváte zkušenosti a pár peněz, kterých bude v budoucnu potřeba dost.Nejzábavnější složku si můžete užívat v několika herních módech. Základem je Unarmed Fight, ve kterém vyzvete některého ze svých přátel a za vítězství inkasujete odměnu, za prohru obdržíte podstatně méně, skoro nic. Soupeře – kamaráda ovládá počítač, ale mnohdy se na ty dvě vítězství pěkně zapotíte.Souboj proti bossům vyžaduje určitou reputaci, kterou získáte z turnajů, a multiplayer zase vyžaduje kamaráda vedle vás. Takže se dostáváme k turnajům. Je to sice jen další série bitev jeden na jednoho, ale na konci jednak získáte pohár, jednak pořádnou odměnu a také si tu užijete zbraní. Ty si ovšem musíte koupit a vzhledem k odměnám je tu poněkud draho.Všechna tahle legrace vás stojí energii, úbytek je dán typem souboje a po postupu na další úroveň se doplní a navýší. Samovolně se ovšem doplňuje rychle, takže během celého dne se dá absolvovat množství zápasů. No, hlavně aby byly vítězné, protože při porážkách se progres vpřed notně zpomalí.Pravdou je, že nechybí ani mikroplatby a přátele budete potřebovat, pokud chcete získat další pásy anebo diamanty na rychlejší nákup. Bez mikroplateb to jde v pohodě, kvanta „přátel“ jako povětšinou seženete na úvodní nebo fanouškovské stránce hry na Facebooku. Zahrajte si a ukažte, jaký je ve vás bojovník.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 2 =

standa.rybna@gmail.cz | 01.05.16 v 07:22

je to zdarma? JDE TO HRÁT PŘES

Laugher

Laugher | 15.06.15 v 01:33

Bojovka.

tady v herni svetě mi řikaj ------ ty nemaš pravo na nic | 06.01.15 v 15:36

dobře to maš udělany že me prašti na zemi ale ja je flakat na zemi nemužu ty boti sou udělany tak abys ses nasral a kupoval každou chvili je to tam kopovat a kupovat.ALe to že kaziš i Frree bytky tymadle rpg postavama ktery maji velky rage mě fakt dostalo ty kuř šašku ani neodpovida na sve fanošky tyhle hry.

Petr Komosný | 19.05.13 v 13:05

Neznáte někdo nějaký český clan? rád bych se přidal

Twister | 05.05.12 v 10:17

Ahoj Lukáši, toto je Facebook hra. Stačí tedy jít na Face, založit si účet (pokud nemáš) a vyhledat si tuto hru a hraješ :).

lukas spurný | 05.05.12 v 02:33

prosím vás chtel jsem se zeptat jak se stahuje hra shadow fight


galerie

Shadow Fight Shadow Fight Shadow Fight Shadow Fight Shadow Fight

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce