recenze

Discovery Island

Discovery Island

Objevovat nové a nové věci, to je v podstatě úděl nás všech. Tady budeme objevovat stále nové a nové ostrovy, sbírat energii na další výpravy a plnit úkoly, které nám hra zadá. Dokážete si udržet energii a nepropadnout beznaději, když dojdou potraviny?

Hlavní hrdina se vydal jenom se svým koníkem napříč světem. Je umístěn na malý plácek země a všechno kolem je zahaleno temnotou. Kolem něj uvidíte čárkovanou čárou čtverce. Jsou to místa, kam se můžete pohnout. Pozor však na energii. S každým pohybem ji totiž ztrácíte a jakmile vám nezbyde ani jediný dílek, jste v koncích a dále jít nemůžete.


Cestou objevíte spoustu zajímavých krajinných útvarů. Důležité pro vás budou hory a lesy, kde vaše energie vezme za své. Ostatní pole jsou poměrně neškodná. Ale občas nevíte, kam vstupujete. A občas vám hříčka zadá úkol hory nebo lesy vyhledat. V tom případě vám nezbyde nic jiného než se podřídit a úkol svědomitě vykonat.


Samozřejmě můžete mít více úkolů najednou, v tom není problém. Pokud si je budete chtít přečíst, rozklikněte si je v levé části obrazovky. Jakmile doobjevíte i tu poslední část oblasti, což vám hříčka dá s radostí navědomí, můžete se přesunout na jinou pevninu. Stále je co hledat a co se učit.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

NS1NO

NS1NO | 31.05.22 v 12:20

text příspěvku


galerie

Discovery Island Discovery Island Discovery Island